Bezoek Vetipak

Op donderdag 14 maart hebben wij een bedrijfsbezoek bij Vetipak gehad. Vetipak is één van de grootste Europese contract packers met inmiddels negen fabrieken op verschillende locaties. Wij hebben een bezoek gebracht aan de fabriek in Oss, waar ook het hoofdkantoor is gevestigd. 

We kregen eerst een korte presentatie van Arno van de Ven, CEO en oprichter van Vetipak. Hij vertelde ons onder andere over de missie en visie, de werkzaamheden en de cultuur binnen Vetipak. 

Na de presentatie was het tijd voor een rondleiding door de productiehallen. Tijdens de rondleiding werden de verpakkingsprocessen van verschillende producten uitgelegd en kregen we de productielijnen te zien van onder andere Nutricia en KitKat. 

Na de rondleiding was er nog de mogelijkheid om vragen te stellen en daarna kwam er een einde aan een erg leuke en leerzame middag!