Rondleiding en workshop Talent&Pro

Vrijdag 13 december zijn we met een mooi aantal leden afgereisd naar Utrecht, waar we waren uitgenodigd bij Talent&Pro

Na een hartelijke ontvangst werden we rondgeleid door Steven Raaijmakers in dit moderne en unieke bedrijf, met uitleg over hoe ze te werk gaan en wat T&P onderscheidend maakt t.o.v. andere organisaties. 

Hierna was een workshop ‘Zakelijk Flirten’ ingepland, waar we uitleg kregen over do’s en don’ts, het benaderen van verschillende soorten personen en personal branding. Bijzonder leerzaam en heel nuttig voor de aankomende gesprekken met mogelijke stagebedrijven! Dank vooChristine Barmentlo en Margot Tijnagel voor het verzorgen van de presentatie. 

De dag werd afgesloten met een borrel, die – net zoals de rest van de dag – zeker voor herhaling vatbaar was! 

Het Challenge Programma wil Talent&Pro hartelijk bedanken voor het organiseren van het programma en de gastvrijheid.